AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|---|
| Ağırlık | 52 gr |
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 7 Yıl |
| Tarz | Retro Saat |
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Çapı | 33,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,2 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 37 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Hasır |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 4.454,00 | 4.454,00 |
| 2 | 2.227,00 | 4.454,00 |
| 3 | 1.536,63 | 4.609,89 |
| 4 | 1.160,83 | 4.643,30 |
| 5 | 934,89 | 4.674,47 |
| 6 | 784,28 | 4.705,65 |
| 7 | 676,69 | 4.736,83 |
| 8 | 596,00 | 4.768,01 |
| 9 | 533,24 | 4.799,19 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Beyaz Kasa Rengi Mineral Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
Aynı Gün Kargoya Verilir
ÖZEL SERİ LİMİTLİ TR. SON BİR ADET
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.