Casio ECB-2200P-1ADF Erkek Kol Saati
ERKEK SAATİ
Casio
Casio ECB-2200P-1ADF Erkek Kol Saati
- ECB-2200P-1ADF
- VAR
Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|
| Cam Tipi | Mineral |
|---|
| Cinsiyet | Erkek |
|---|
| Makine Tipi | Analog / Digital |
|---|
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
|---|
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
|---|
| Ağırlık | 59 gr |
|---|
| KILAVUZKODU | 5710 |
|---|
| Pil Ömrü | 0 |
|---|
| Renk Kodu | ECB-2200 |
|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|
| Kasa Çapı | 48,2 mm |
|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
|---|
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
|---|
| Kasa Şekli | Oval |
|---|
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
|---|
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
|---|
| Kasa Kalınlığı | 11,9 mm |
|---|
| Kasa Yüksekliği | 47,6 mm |
|---|
| Alarm | Var |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|
| Bluetooth | Var |
|---|
| Dünya Saatleri | Var |
|---|
| Güneş Enerjisi | Var |
|---|
| Kronometre | Var |
|---|
| Pil Seviye Göstergesi | Var |
|---|
| Sessizlik Fonksiyonu | Var |
|---|
| Takvim | Var |
|---|
| Uygulama | Var |
|---|
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
|
| Peşin |
16.798,19 |
16.798,19 |
| 2 |
8.399,10 |
16.798,19 |
| 3 |
5.795,38 |
17.386,13 |
| 4 |
4.378,03 |
17.512,11 |
| 5 |
3.525,94 |
17.629,70 |
| 6 |
2.957,88 |
17.747,29 |
| 7 |
2.552,13 |
17.864,88 |
| 8 |
2.247,81 |
17.982,46 |
| 9 |
2.011,12 |
18.100,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Benzer Ürünler
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
13.911,08
12.251,96
%11 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
6.599,00
6.139,00
%6 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
6.869,00
6.189,00
%9 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
12.157,49
11.340,87
%6 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
13.620,03
12.261,13
%9 İndirim