Casio GA-010-1ADR Erkek Kol Saati
ERKEK SAATİ
Casio
Casio GA-010-1ADR Erkek Kol Saati
- GA-010-1ADR
- VAR
Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
|---|
| Cam Tipi | Mineral |
|---|
| Cinsiyet | Erkek |
|---|
| Makine Tipi | Analog / Digital |
|---|
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
|---|
| Tarz | Spor Saat |
|---|
| Ağırlık | 67 gr |
|---|
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
|---|
| Renk Kodu | GA-010 |
|---|
| Kadran Rengi | Gri |
|---|
| Kasa Çapı | 51,9 mm |
|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
|---|
| Kasa Rengi | Siyah |
|---|
| Kasa Şekli | Oval |
|---|
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
|---|
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
|---|
| Kasa Kalınlığı | 17,5 mm |
|---|
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
|---|
| Alarm | Var |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
|---|
| Dünya Saatleri | Var |
|---|
| Kronometre | Var |
|---|
| Sessizlik Fonksiyonu | Var |
|---|
| Takvim | Var |
|---|
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
|
| Peşin |
10.388,22 |
10.388,22 |
| 2 |
5.194,11 |
10.388,22 |
| 3 |
3.583,94 |
10.751,81 |
| 4 |
2.707,43 |
10.829,72 |
| 5 |
2.180,49 |
10.902,44 |
| 6 |
1.829,19 |
10.975,15 |
| 7 |
1.578,27 |
11.047,87 |
| 8 |
1.390,07 |
11.120,59 |
| 9 |
1.243,70 |
11.193,31 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Benzer Ürünler
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
16.320,00
15.989,99
%2 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
9.819,00
8.839,00
%9 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
12.329,00
10.690,00
%13 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
7.133,26
6.063,27
%15 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
7.950,00
3.180,00
%60 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
8.610,89
8.150,91
%5 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
3.818,83
3.436,84
%10 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
3.528,90
3.275,90
%7 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat