Siyah Kasa Rengi Mineral Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
|---|---|
| Ağırlık | 88 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 53,6 mm |
| Kasa Kalınlığı | 17,5 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 56 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 12.282,53 | 12.282,53 |
| 2 | 6.141,27 | 12.282,53 |
| 3 | 4.237,47 | 12.712,42 |
| 4 | 3.201,14 | 12.804,54 |
| 5 | 2.578,10 | 12.890,52 |
| 6 | 2.162,75 | 12.976,49 |
| 7 | 1.866,07 | 13.062,47 |
| 8 | 1.643,56 | 13.148,45 |
| 9 | 1.470,49 | 13.234,43 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Gri Kasa Rengi Mineral Cam 50 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon
Gri Kasa Rengi Organik Cam 0 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon
AYNI GÜN KARGOYA VERİLİR
Kurmalı Otomatik, Safir Kristal Cam, 5 ATM Suya Dayanıklılık, 41 mm Kasa Çapı, Contemporary Koleksiyonu
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.