Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 58 gr |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Cam Tipi | Mineral |
| Tarz | Klasik Saat |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Yüksekliği | 32 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,4 mm |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kadran Rengi | Gri |
| Kasa Çapı | 21 mm |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.549,32 | 3.549,32 |
| 2 | 1.774,66 | 3.549,32 |
| 3 | 1.224,52 | 3.673,55 |
| 4 | 925,04 | 3.700,17 |
| 5 | 745,00 | 3.725,01 |
| 6 | 624,98 | 3.749,86 |
| 7 | 539,24 | 3.774,70 |
| 8 | 474,94 | 3.799,55 |
| 9 | 424,93 | 3.824,39 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Takvimsiz Mekanizma Makine Tipi,Mineral Cam Tipi, atm Su Geçirmezlik Dimond
Aynı Gün Kargoya Verilir
BEYAZ SERAMİK KASA KORDON BİLEZİK
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.