Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 58 gr |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog |
| Cam Tipi | Mineral |
| Tarz | Klasik Saat |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
|---|---|
| Kasa Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kasa Cinsi | İyon Kaplama |
| Kasa Yüksekliği | 32 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,4 mm |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kadran Rengi | Gri |
| Kasa Çapı | 21 mm |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 3.763,23 | 3.763,23 |
| 2 | 1.881,62 | 3.763,23 |
| 3 | 1.298,31 | 3.894,94 |
| 4 | 980,79 | 3.923,17 |
| 5 | 789,90 | 3.949,51 |
| 6 | 662,64 | 3.975,85 |
| 7 | 571,74 | 4.002,20 |
| 8 | 503,57 | 4.028,54 |
| 9 | 450,54 | 4.054,88 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Gri Kasa Rengi Mineral Cam 0 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon
Kasa Çapı 35mm Cam Tipi Seramik Safir Kaplamalı Cam 2yıl Mekanizma Multifonksiyon
Kasa Cinsi: Çelik Kasa Çapı : 36 mm Su Geçirmezlik : 3 atm
Altın Sarısı Kasa Rengi Mineral Cam 0 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.