Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 74 Gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 Metre |
| Tarz | Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,8 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.503,29 | 5.503,29 |
| 2 | 2.751,65 | 5.503,29 |
| 3 | 1.898,64 | 5.695,91 |
| 4 | 1.434,30 | 5.737,18 |
| 5 | 1.155,14 | 5.775,70 |
| 6 | 969,04 | 5.814,23 |
| 7 | 836,11 | 5.852,75 |
| 8 | 736,41 | 5.891,27 |
| 9 | 658,87 | 5.929,79 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya Verilir
GA-2100-7ADR Model Ürünümüz Sadece Mağazamızda satılmaktadır
Siyah Kasa Rengi Mineral Bombeli Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
Siyah Kasa Rengi Organik Cam 100 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.