Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 82 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Altın Sarısı |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 35 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 41 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 6.804,07 | 6.804,07 |
| 2 | 3.402,04 | 6.804,07 |
| 3 | 2.347,40 | 7.042,21 |
| 4 | 1.773,31 | 7.093,24 |
| 5 | 1.428,17 | 7.140,87 |
| 6 | 1.198,08 | 7.188,50 |
| 7 | 1.033,73 | 7.236,13 |
| 8 | 910,47 | 7.283,76 |
| 9 | 814,60 | 7.331,39 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Siyah Kasa Rengi Mineral Cam 50 Mt Su Geçirmezlik Deri Kayış Kordon
Aynı Gün Kargoya Verilir
40mm kasa çaplı, Otomatik Mekanizmalı, Safir Camlı, 5 ATM Su geçirmezlik 2 Yıl Garanti
Aynı Gün Kargoya Verilir
Gri Kasa Rengi Safir Cam 100 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon Kasa ebatı:44mm
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.