Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 27 gr |
| Cinsiyet | Unisex |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Makine Tipi | Analog |
| Cam Tipi | Mineral |
| Tarz | Klasik Saat |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
|---|---|
| Kasa Rengi | Rose Gold |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,1 mm |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kadran Rengi | Gri |
| Kasa Çapı | 30 mm |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 5.229,26 | 5.229,26 |
| 2 | 2.614,63 | 5.229,26 |
| 3 | 1.804,09 | 5.412,28 |
| 4 | 1.362,88 | 5.451,50 |
| 5 | 1.097,62 | 5.488,11 |
| 6 | 920,79 | 5.524,71 |
| 7 | 794,47 | 5.561,32 |
| 8 | 699,74 | 5.597,92 |
| 9 | 626,06 | 5.634,53 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya Verilir
Aynı Gün Kargoya Verilir
KASA ÇAPI: 43 MM - CİNSİYET: MAN - SU GEÇİRMEZLİK: 3 ATM - MOV'T: AUTOMATIC
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.