Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 80 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 32,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 7,3 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 8.189,00 | 8.189,00 |
| 2 | 4.094,50 | 8.189,00 |
| 3 | 2.825,21 | 8.475,62 |
| 4 | 2.134,26 | 8.537,03 |
| 5 | 1.718,87 | 8.594,36 |
| 6 | 1.441,95 | 8.651,68 |
| 7 | 1.244,14 | 8.709,00 |
| 8 | 1.095,79 | 8.766,32 |
| 9 | 980,41 | 8.823,65 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya Verilir
KASA ÇAPI: 44 MM - CİNSİYET: MAN - SU GEÇİRMEZLİK: 3 ATM - MOV'T: VX9JE
Aynı Gün Kargoya Verilir
İSVİÇRE SAATİ
SWISS-SWISS
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.