Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 77 Gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 Metre |
| Tarz | Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Beyaz |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 8,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Takvim | Var |
|---|
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya Verilir
1 ADET Silikon KORDON HEDİYE
Aynı Gün Kargoya Verilir
Sitemizde bulunan tüm erkek saatleri ve kadın saatleri Türkiye Distribütörü garantisiyle satılmaktadır. Ürünlerimiz garanti belgesi ve orijinal kutusu ile sizlere gönderilmektedir. İncelediğiniz Reebok RD-FRA-U2-PQPQ-01 Kol Saati ücretsiz kargo hizmetiyle gönderilmektedir. Reebok Marka, Analog Makine Tipi, Mineral Cam Tipi, 50 m Su Geçirmezlik, Oval Kasa Şekli özelliklerine sahip Reebok RD-FRA-U2-PQPQ-01 Kol Saati ile ilgili diğer detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.