Casio LTP-1302D-1A1VDF Bayan Kol Saati
  • LTP-1302D-1A1VDF
  • TÜKENDİ
Aynı Gün Kargoya Verilir
%10
Genel Özellikler
Marka:Casio
Seri:Standart
Cinsiyet:Bayan
Makine Tipi:Analog
Garanti:2 Yıl
Cam Tipi:Mineral
Ağırlık:69 gr
Su Geçirmezlik:50 atm
Kasa Çapı:30,2 mm
Kasa Yüksekligi:34,5 mm
Kasa Kalınlığı:8,7 mm