Casio ABL-100WEGG-1BDF Kol Saati
ERKEK SAATİ
Casio
Casio ABL-100WEGG-1BDF Kol Saati
- ABL-100WEGG-1BDF
- VAR
| Marka / Koleksiyon | RETRO |
|---|
| Cam Tipi | Organik |
|---|
| Cinsiyet | Unisex |
|---|
| Makine Tipi | Digital |
|---|
| Su Geçirmezlik | 0 mt |
|---|
| Tarz | Retro Saat |
|---|
| Ağırlık | 60 gr |
|---|
| KILAVUZKODU | 3565 |
|---|
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
|---|
| Renk Kodu | ABL-100 |
|---|
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|
| Kasa Çapı | 37,9 mm |
|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
|---|
| Kasa Rengi | Gri |
|---|
| Kasa Şekli | Köşeli |
|---|
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
|---|
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
|---|
| Kasa Kalınlığı | 8,2 mm |
|---|
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
|---|
| dım Sayar | Var |
|---|
| Alarm | Var |
|---|
| Aydınlatma | Var |
|---|
| Bluetooth | Var |
|---|
| Çift Saati | Var |
|---|
| Kronometre | Var |
|---|
| Sessizlik Fonksiyonu | Var |
|---|
| Takvim | Var |
|---|
| Uygulama | Var |
|---|
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
|
| Peşin |
9.093,93 |
9.093,93 |
| 2 |
4.546,97 |
9.093,93 |
| 3 |
3.137,41 |
9.412,22 |
| 4 |
2.370,11 |
9.480,42 |
| 5 |
1.908,82 |
9.544,08 |
| 6 |
1.601,29 |
9.607,74 |
| 7 |
1.381,63 |
9.671,39 |
| 8 |
1.216,88 |
9.735,05 |
| 9 |
1.088,75 |
9.798,71 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Benzer Ürünler
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
16.070,48
12.985,46
%19 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
3.264,56
2.773,97
%15 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
5.177,73
4.659,85
%10 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
14.999,00
12.749,00
%15 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
11.250,00
9.000,00
%20 İndirim
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
- Yeni
- Fırsat
- Editörün Seçimi
- Kampanyalı
- 24 Ay Garanti
- Ücretsiz Montaj
- Ücretsiz Kargo
- Hızlı Kargo
- Aynı Gün Teslimat
9.053,59
7.695,55
%15 İndirim