Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 166 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alüminyum |
| Kasa Çapı | 46,9 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,7 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 51,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.062,26 | 9.062,26 |
| 2 | 4.531,13 | 9.062,26 |
| 3 | 3.126,48 | 9.379,44 |
| 4 | 2.361,85 | 9.447,41 |
| 5 | 1.902,17 | 9.510,84 |
| 6 | 1.595,71 | 9.574,28 |
| 7 | 1.376,82 | 9.637,71 |
| 8 | 1.212,64 | 9.701,15 |
| 9 | 1.084,95 | 9.764,59 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya verilir
OTOMATİK-MEKANİK SON 1 ADET
Gri Kasa Rengi Mineral Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
Siyah Kasa Rengi Mineral Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.