Aynı Gün Kargoya Verilir
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK |
|---|---|
| Ağırlık | 167 Gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 200 Metre |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13 mm |
| Kasa Rengi | Rosegold |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 49,3 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Rosegold |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Alarm | Var |
|---|---|
| Aydınlatma | Var |
| Bluetooth | Var |
| Darbelere Dayanıklılık | Var |
| Dünya Saatleri | Var |
| Güneş Enerjisi | Var |
| Kronometre | Var |
| Sessizlik Fonksiyonu | Var |
| Takvim | Var |
| Uygulama | Var |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 34.157,56 | 34.157,56 |
| 2 | 17.078,78 | 34.157,56 |
| 3 | 11.784,36 | 35.353,07 |
| 4 | 8.902,32 | 35.609,26 |
| 5 | 7.169,67 | 35.848,36 |
| 6 | 6.014,58 | 36.087,46 |
| 7 | 5.189,51 | 36.326,57 |
| 8 | 4.570,71 | 36.565,67 |
| 9 | 4.089,42 | 36.804,77 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Gri-Siyah Kasa Rengi Mineral Cam 100 Mt Su Geçirmezlik Çelik Kayış Kordon
Gri- Kasa Rengi Organik Bombeli Cam 100 Mt Su Geçirmezlik Silikon Çelik Kordon
Aynı Gün Kargoya verilir
Gri Kasa Rengi Mineral Cam 30 m Su Geçirmezlik Deri Kayış Kordon
Gri Kasa Rengi- Mineral Cam- 200 Mt Su Geçirmezlik- Çelik Kayış Kordon
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.