Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 80 Gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 50 Metre |
| Tarz | Klasik Saat |
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 41 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,2 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Takvim | Var |
|---|
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 7.254,71 | 7.254,71 |
| 2 | 3.627,36 | 7.254,71 |
| 3 | 2.502,87 | 7.508,62 |
| 4 | 1.890,76 | 7.563,04 |
| 5 | 1.522,76 | 7.613,82 |
| 6 | 1.277,43 | 7.664,60 |
| 7 | 1.102,20 | 7.715,38 |
| 8 | 970,77 | 7.766,17 |
| 9 | 868,55 | 7.816,95 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aynı Gün Kargoya Verilir
Kurmalı Otomatik, Safir Kristal Cam, 20 ATM Suya Dayanıklılık, 40 mm Kasa Çapı, Mako Koleksiyonu
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.