Aynı Gün Kargoya Verilir
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 50 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
| Ağırlık | 106 gr |
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Çapı | 41,7 mm |
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
| Kasa Kalınlığı | 9,5 mm |
| Kasa Yüksekliği | 47 mm |
| Güneş Enerjisi | Var |
|---|
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
|
||
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| Peşin | 9.308,63 | 9.308,63 |
| 2 | 4.654,32 | 9.308,63 |
| 3 | 3.211,48 | 9.634,43 |
| 4 | 2.426,06 | 9.704,25 |
| 5 | 1.953,88 | 9.769,41 |
| 6 | 1.639,10 | 9.834,57 |
| 7 | 1.414,25 | 9.899,73 |
| 8 | 1.245,61 | 9.964,89 |
| 9 | 1.114,45 | 10.030,05 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Beyaz Kasa Rengi Mineral Cam 200 Mt Su Geçirmezlik Silikon Kayış Kordon
Aynı Gün Kargoya Verilir
OTOMATİK MEKANİK PİLSİZ MASRAFSIZ
© 2018 İSTANBUL SAAT Tüm hakları saklıdır.